для людей з порушеннями зору
Білоцерківський ліцей з румунською мовою навчання імені Александру Чіпля Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

Педагогічний патронаж

Умови доступності закладу для навчання осіб з ООП

На виконання Закону України «Про освіту» (2017 р. ст.19), Закону України «Про повну загальну середню освіту» (2020 р. ст.26), з метою забезпечення рівного доступу до освітніх послуг всіх учасників освітнього процесу у Білоцерківському ліцеї ім. А.Чіпля  створюються відповідні умови для навчання осіб з особливими освітніми потребами з урахуванням особливостей розвитку дітей.

1. Станом на 1 вересня 2023 року у закладі діє педагогічний патронаж для 3 дітей з ООП;

2. З дітьми працюють досвідчені вчителі;

3. Для дітей з педагогічним патронажем створено позитивний клімат  в освітньому середовищі;

4.  Створено належні умови для перебування у закладі дітей з особливими освітніми потребами.