для людей з порушеннями зору
Білоцерківський ліцей з румунською мовою навчання імені Александру Чіпля Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

Шкільні прогули

Шкільні прогули погрожують батькам учнів штрафом Шановні батьки! За останні роки склалася доволі сумна статистика невідвідування дітьми школи без поважних причин, погана поведінка учнів під час навчання, грубість, невихованість та неповага до вчителів. На жаль, дуже часто батьки не йдуть назустріч вчителям та працівникам соціальних служб у вирішенні названих проблем. Мотивують просто: «це ваша робота, ваші проблеми, ваша відповідальність і ви цим переймайтеся». Говорячи так, вони забувають про власну відповідальність і власний обов’язок, як перед дітьми, так і перед державою.

13:11 21.03.2023

Профорієнтація

15 березня 2023 року у прямому ефірі національного телемарафону «Єдині новини» відбудеться Всеукраїнський урок з профорієнтації https://youtu.be/xfBwrRwlSVY за участі провідних українських роботодавців і кар’єрних радників для учнів 7-11 класів.

16:37 14.03.2023