для людей з порушеннями зору
Білоцерківський ліцей з румунською мовою навчання імені Александру Чіпля Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

Тиждень творчості Т.Г.Шевченка

Дата: 11.03.2024 17:36

Виховний захід «Весна починається з Тараса»

З 04.03 по 08.03.24 був проведений тиждень присвячений творчості Т. Г. Шевченка

Мета. Розширити знання учнів про життя і творчість Т.Г. Шевченка: сприяти вихованню національної самосвідомості учнів; формувати у дітей уміння працювати в команді: розвивати здатність до взаємодії: формувати громадянську і загальнокультурну компетентності, бажання читати твори Т.Шевченка; збагачувати словниковий запас учнів: розвивати творчі здібності дітей, музичний слух, почуття ритму; виховувати любов до національної культури, прагнення бути справжніми українцями; виховувати почуття гордості за Україну, за її націопального генія - Тараса Григоровича Шевченка.

Dana Nerovnaya Kristina Popsa Elvira Klementeva Елена Мойш Мариана Кикинежди