A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Білоцерківський ліцей з румунською мовою навчання імені Александру Чіпля Солотвинської селищної ради Тячівського району Закарпатської області

Тиждень безпеки життєдіяльності

Дата: 12.05.2023 13:11
Кількість переглядів: 26

У рамках тижня безпеки життєдіяльності, учні нашого закладу переглянули відеофільм "Правила поведінки під час воєнного стану для учнів та батьків "

Урок - дискусія « Будь обережним на вулиці й вдома» , «Ми пішоходи» проведено у 1-му класі, класний керівник Клементєва Е. М.

Поради батькам "Безпека дитини вдома"

БЕЗПЕКА ДИТИНИ

Піклуватись про безпеку дітей, прищеплювати навички здорового способу життя, навчати правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – актуальне завдання для всіх дорослих. У нинішні часи діти дуже часто потрапляють у небезпечні, скрутні ситуації, вихід з яких не можуть знайти вірно. 

Батькам разом з дітьми треба згадати правила безпечної поведінки на вулиці, в школі і вдома. Рятувальники рекомендують кожному з батьків дуже відповідально поставитися до профілактики різних нещасних випадків з дітьми. Не варто забувати, що найкращим способом навчання дітей завжди є власний приклад. Поясніть малечі, що таке легкозаймисті, колючі, ріжучі, вибухонебезпечні і вогнепальні предмети і які небезпеки вони несуть. Розкажіть про те, що не можна їх піднімати, розбирати і грати з ними, якщо раптом дитина виявить щось подібне на вулиці. Потренуйте основні навички з техніки безпеки, наприклад, при використанні електрочайників, комп'ютерів, телевізорів, а також мікрохвильової печі або газу для розігріву обіду. Нехай всі ці дії дитина щодня виконує в присутності дорослих і тоді навички стануть звичкою. Позначте дитині коло людей, до яких він може в разі потреби звернутися за допомогою. На видному місці в квартирі розмістіть номер телефону, за яким дитина завжди може зв'язатися з дорослими. Молодшим школярам можна записати на папірець і покласти в кишеню телефон батьків.

Також, не мало пожеж виникає через пустощі дітей з вогнем. Небезпека особливим чином впливає на свідомість дітей, тому саме малеча, при виникненні біди, найбільш гостро відчуває страх, піддається паніці та втрачає контроль над собою. Аналізуючи причини нещасних випадків, дуже прикро усвідомлювати те, що в більшості їх можна було б запобігти. І профілактична робота буде ефективною, коли в цьому будуть брати участь батьки та громадськість. 

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Відомо, що людина може нескінченно дивитися на вогонь. Але, для того, щоб вогонь завжди залишався другом і ніколи не став вашим ворогом, треба пам’ятати й про величезну небезпеку, яку несе в собі вогняна стихія. Особливу увагу цьому питанню повинні приділяти батьки під час виховання дітей.

Нещастя стається саме тоді, коли діти залишаються напризволяще, а небезпека чатує на кожному кроці: вдома – коли працюють електропобутові прилади та є вільний доступ до сірників та запальничок, вибухонебезпечних предметів, хімічних речовин; на вулиці - в умовах стрімкого потоку транспорту; під час відпочинку: у лісі, горах, біля водоймищ. Діти стають заручниками обставин, а їх легковажне ставлення до вогню, води, незнання елементарних правил безпеки нерідко стають першопричинами сумних та трагічних наслідків.

Звертаємося до батьків: Не допускайте трагедії в Вашій родині! Розповідайте своїм дітям про небезпеку гри з вогнем, навчайте їх правил безпеки життєдіяльності. Особливо у теплий період року пильнуйте за дитиною біля водних об’єктів. Не залишайте дітей без нагляду, дбайте про власну безпеку та безпеку своїх дітей. Навчайте дітей навичкам культури поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, водою, газо- та електроприладами, різного виду небезпечними речовинами та предметами.

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора